Пн.- Пт: 8:00-20:00 Субота: 9:00-13:00 Неділя: Вихідний

Аудіометрія

Основна інформація
Наші лікарі
Робочий графік

Аудіометрія: перевірка слуху і підбір слухових апаратів

На відміну від інших приватних клінік Київа, у нас проводиться обстеження і визначення слуху — аудіометрія (апарат AD 229 b, фірма Interacustics, виробництво Данія). Тривалість аудіометричного обстеження в середньому складає 30 хв. (+/- 10 хв.).

При проведенні цього методу у вухо людини через навушники подаються спеціальні сигнали різної частоти і інтенсивності, і визначається той мінімальний рівень звуку на певній частоті, який людина ще чує.

Результати аудіометричного обстеження дають змогу визначити вид порушення у слуховій системі, а також ступінь порушення слуху, тому допомагають у виборі правильної тактики лікування. При потребі рекомендується слухопротезування (підбір слухового апарата).

Підбір слухових апаратів в Києві

Підбір слухових апаратів в Києві здійснюється в центрі «Бонамед». У нас можна придбати слухові апарати фірми Widex (виробництво Данія) з гарантійним терміном обслуговування 2 роки.

Слухові апарати є різні по формі:

  • завушні (які носяться за вухом);
  • внутрівушні або внутріканальні (їх вкладають у слуховий прохід).

Апарати відрізняються також технічними характеристиками, наприклад, потужністю, і функціональними можливостями. Тому можна підібрати слуховий апарат індивідуально враховуючи ступінь втрати слуху і побажання пацієнта.