Пн.- Пт: 8:00-20:00 Субота: 9:00-13:00 Неділя: Вихідний

Ендокринолог

Основна інформація
Наші лікарі
Робочий графік

Досить часто зараз виникають проблеми, пов’язані з функціонуванням ендокринних внутрішніх органів. Як правило, це порушення в гормональному фоні людського організму. Також, досить поширеними є проблеми із рівнем цукру в крові, ожирінням, зміні в процесі обміну речовин. Всі ці та деякі інші проблеми здатен вирішити ендокринолог Київ.

Лікар ендокринолог в Києві – кваліфіковане лікування щитовидної залози

Якщо вам потрібна його кваліфікована допомога, то для початку, потрібно зібрати історію хвороби, тобто здати всі потрібні аналізу, відповісти на поставлені запитання, вирішити проблемні моменти захворювання.

По суті, ендокринолог в Києві покликаний лікувати не саме захворювання, а його першопричини, та наслідки.

Найчастіше пацієнти звертаються за допомогою до ендокринолога, якщо у них проблеми із функціонуванням щитовидної залози, чи рівнем цукру в крові. Як правило, аби вилікувати захворювання щитовидки, пацієнт повинен поновити нормальний рівень йоду в організмі, а якщо проблеми з цукром – вести активний, рухливий спосіб життя, не зловживати шкідливою їжею, та берегти себе від стресових ситуацій.

Консультація ендокринолога в Києві

Ендокринолог в Києві призначає лікування тільки після первинного огляду, і не може надавати консультації телефоном, чи поштою.

Для того, щоб записатись на прийом до лікаря, зв’яжіться за такими номерами: (044) 383-11-13, (066) 54-24-669, (098) 55-75-271