Пн.- Пт: 8:00-20:00 Субота: 9:00-13:00 Неділя: Вихідний

Комп’ютерна томографія (КТ)

Основна інформація
Наші лікарі
Робочий графік

Комп’ютерна томографія здійснила революцію у медицині, адже дозволила лікарям точно діагностувати велику кількість захворювань, про які раніше доводилося здогадуватися. На відміну від звичайного рентгена, який робить знімок всього в одній проекції, комп’ютерний томограф робить багатошаровий знімок, який дозволяє створити 3D-реконструкцію заданої частини тіла.

У клініці «Бонамед» в Києві встановлено найсучасніший 32-зрізовий комп’ютерний томограф «Siemens Somatom Go.Now» з нової лінійки комп’ютерних томографів «Siemens Healthineers» 2017 року. Його основна перевага – це можливість буквально «зазирнути всередину» організму. Якісне зображення і велика кількість зрізів дозволяють створити 3D-реконструкцію кожної системи окремо – кісткової, судинної, м’яких тканин.

Застосування новітніх технологій дуже широке: медична діагностика головного та спинного мозку, оцінка стану хребта, кісткового апарату й суглобів при травмах та запальних процесах, неінвазивне дослідження коронарних артерій та серця, рання діагностика добро- та злоякісних новоутворень, захворювань черевної порожнини, тазу, грудної клітки тощо.

Переваги 3D КТ в Києві від «Альтамед»

Обираючи сучасне 3D КТ в Києві в приватному медичному центрі «Бонамед», Ви отримуєте можливість скористатися рядом переваг:

  1. Професіоналізм. Найновіше обладнання, висококласні спеціалісти – запорука ефективної діагностики й результатів, що викликають довіру. Не забувайте, що вам не потрібно нікуди ходити для того, щоб вам проаналізували результати і призначили лікування – усі необхідні для цього спеціалісти працюють у клініці.
  2. Безпека. Сучасний комп’ютерний томограф дає низьку дозу опромінення і дозволяє скоротити час обстеження.
  3. Можливості. Широкий спектр обстежень, висновки досвідчених спеціалістів, можливість створення 3D-реконструкцій, а також запис усього ходу обстеження на CD/DVD диск.

КТ обстеження в Києві від спеціалістів підрозділу

  • Лікар Кметюк Володимир Михайлович
  • Лікар Титик Вікторія Вікторівна
  • Лікар Гретчин Оксана Володимирівна
  • Лаборант Онофришин Михайлина Василівна
  • Лаборант Морочило Катерина Василівна

 

Телефони для запису МЦ Бонамед
+38(044) 383-11-13, +38(066) 54-24-669, +38(098) 55-75-271

Номер телефону для запису у Відділенні комп'ютерної томографії в Обласній лікарні (Хірургічний корпус, 1 поверх, вул. Федьковича, 91)
+38 (044) 383-13-11, +38(050) 501-08-03