Пн.- Пт: 8:00-20:00 Субота: 9:00-13:00 Неділя: Вихідний

Ведення вагітності

Ведення вагітності в медичному центрі «Бонамед»

Майбутня мама і її малюк потребують підвищеної уваги і лікарського контролю. У процесі ретельного спостереження за перебігом вагітності лікарі в Києві оцінюють стан майбутньої мами і малюка, стежать, щоб всі процеси протікали, як слід. Під час розвитку малюка може виникнути потреба лягти на збереження вагітності. Чим раніше лікар помітить такий стан пацієнтки, тим ефективнішою буде його допомога, тим краще почуватиметься малюк. Тому постійні лікарські консультації у процесі вагітності вкрай необхідні.

Як і коли ставати на облік?

Стати на облік по вагітності в Києві слід до 12 тижнів вагітності. Чим раніше це зробити, тим краще. Справа в тому, що протягом перших 3 місяців відбувається закладка всіх органів, зростають і розвиваються системи маленького організму. Тому в цей період дуже важливо берегти здоров’я своє і дитини, ретельно виконувати рекомендації фахівців.

При постановці на облік вагітна заповнює спеціальну анкету, в якій вказує інформацію про:

  • стан свого здоров’я і здоров’я рідних (наявність захворювань, які передаються у спадок, хронічних хвороб, алергічних реакцій);
  • стан здоров’я своєї репродуктивної системи (які це за рахунком пологи, чи було невиношування або штучне переривання вагітності, операції «по-жіночому», в якому віці почалися менструації, тривалість і регулярність циклу);
  • способі життя – чи проходила вагітна вакцинацію, чи є у неї шкідливі звички, де і ким вона працює (чи потрібен перехід на легку працю) та ін.

На першій консультації лікар заповнює «Обмінну карту», яка з цього моменту повинна стати для майбутньої мами таким же важливим документом, як і паспорт. До неї заноситься вся інформація щодо вагітності – результати аналізів, обстежень, динаміка ваги, перенесені захворювання (наприклад, ГРВІ). Для себе інформацію лікар фіксує в «Індивідуальній карті вагітної і породіллі».

На першому прийомі лікар оглядає пацієнтку на кріслі, підтверджує наявність вагітності, визначає її термін. У цей час можна зробити вагінальне УЗД, щоб виключити ймовірність позаматкової вагітності. Щоб переконатися в наявності вагітності, лікар може порекомендувати здати аналіз на ХГЧ. Надалі, якщо вагітність протікає добре, огляд на кріслі майбутня мама проходить уже перед пологами.

Ведення вагітності в медцентрі «Бонамед»

Медичний центр «Бонамед» пропонує пацієнткам ведення вагітності в Києві на сучасному рівні. Ми надаємо:

  • постановку на облік, оформлення і видачу всієї медичної документації;
  • рекомендації щодо харчування, фізичної активності, праці та відпочинку;
  • консультації акушера-гінеколога – за графіком, у разі потреби;
  • консультації інших фахівців (терапевта, ЛОРа, кардіолога, окуліста, стоматолога та ін.) – за потребою;
  • можливість здати всі аналізи – крові, сечі, на гепатити, RW, толерантність до глюкози, мазки, TORCH тощо;
  • всі необхідні вагітним діагностичні процедури – УЗД, кольпоскопію, ЕКГ;
  • послуги денного стаціонару.

Наші лікарі оглянуть вас також через 42 дні після пологів. За необхідності ми організуємо для вас огляди флеболога, проктолога, інших вузьких фахівців. Усі лікарі центру – фахівці високого класу. Запишіться на консультацію просто зараз!